Reference

Dlouhodobě vím, že jedinou pomocí z životních problémů je změna myšlení. Sezení mi hodně pomohla ujasnit si a urovnat myšlenky a pomocí prožitků, do kterých jsem se s Moničinou pomocí dostala poznat, že se změnou pohledu na běžné životní situace se  lépe a jednodušeji žije. Povedlo se mi i opakováním částečně změnit své postoje. Jsem na začátku, je přede mnou ještě dost práce, ale hlavně už vím, že je změna možná.

Petra Míková

manažer prodejny Billa, Pelhřimov


Měla jsem příležitost přispívat k Moničinu rozvoji jako její trenérka a mentorka. Z mnoha společných sezení, kdy Monika rozvíjela svůj koučovací um, jsem si vždy odnesla velmi pozitivní dojem. Monika vede své klienty v koučovacím procesu velice věcně, trpělivě s kompetencí zralého odborníka. V koučování je jemná, velmi dobře naslouchá a strukturuje koučovací rozhovor. V koučování je velmi profesionální s přiměřenou dávkou přátelskosti.

Tereza Dočekalová

vlastník značky COACHINGWORLD, Praha


Monika mě vždy velice citlivým přístupem byla schopná navést na cestu řešení mých problémů a pomohla mi ujasnit, co mohlo být jejich příčinou. A týká se to nejen problémů na pracovišti v rámci vztahů s klienty, ale i ve vztahu k mým kolegům a v mém soukromém životě. Co pro mě bylo velice důležité – Monika mě brala takovou, jaká jsem. Nikdy jsem se necítila v jejích očích jako ta špatná, protože mi neustále dávala najevo, že si cení toho, že jsem před ní odkryla kus svého já, a že si mě váží.

Mgr. Hana J.

referentka veřejné správy, Ministerstvo sociální práce